Електроника

 • ПОПУСТ!

  Beats Pill XL Безжичен Звучник

  2,490.00 ден 1,490.00 ден
  Beats Pill XL
  1. Beats Pill XL безжичниот звучник ќе ви ја донесе забавата со вас каде и да одите. Пилулата е лесно пренослива, безжична, што значи дека може да ги менувате песните од вашиот телефон или да преземете повик преку Bluetooth конференција.
  2. Beats Pill XL изненадува со својот моќен значаен звук. Пилулата ви овозможува да уживате со часови во врвниот звук.
  3. Се одликува со вградена рачка и лесен дизајн кој овозможува лесен транспорт. Beats Pill XL е доволно гласен за една голема соба ,идеален и за вашиот двор, скара или забава на отворено.
  4. Можете да добиете до 15 часа на непрекината работа на уредот, што е доволно да ги задоволи барањата за долготрајна забава и изговор за вашиот следен собир. Поставете ги звучниците надолу и танцувајте во ноќта благодарение на Beats Pill XL.
    Карактеристики:
  • Целосно пренослив:
  Beats Pill XL е лесен и има вградена рачка за дополнителна преносливост, а ви дава слобода да се шетате, што значи дека секогаш ќе имате висок квалитет на звукот .
  • Допрете. Спарете. Стиснете PLAY:
  Спарувањето е лесно. Beats Pill XL автоматски се појавува во листата за спарување во вашиот телефон и инстантно ќе се поврзе. Можете да ги синхронизирате и давата уреда за заедно да ја пуштаат истата песна.
  • Дизајн:
  - На левиот крај на рачката, гумираниот капак го штити 3.5 милиметарскиот AUX приклучок, 3.5mm Aux излез, USB приклучокот за полнење на мобилни уреди, и микро USB портот резервиран за firmware надградби. А портовите за поврзување на вклучениот адаптер за напојување, како и индикаторот на статусот на Bluetooth, се наоѓаат во близина на другите портови, но незаштитени од гумираниот капак. - На десната страна на рачката,индикаторот за статус на батерија се наоѓа веднаш до контролата за јачината на звукот (кои работат независно од контролата на јачина на вашиот мобилен уред) ,и моќ, заедно со копчето NFC кое ќе го допрете за да го спарите со NFC-от за уреди кои го имаат како опција.
  • Менување на песни од вашиот телефон:
  - Спарете го Beats Pill XL со вашиот телефон, лаптоп или било кој друг Bluetooth уред за да ги менувате песните и  да ја прилагодите јачината на звукот од до 30 стапки далечина. - Испразнетата батерија може да го уништи вашето расположение во секунда. Beats Pill XL има видлив мерач за батерија така што секогаш ќе знаете колку батерија е преостанато. Наполнетата батерија ви дава 15 часа на непрекината работа и автоматски ќе се исклучи по десет минути доколку не го користите за да заштеди на енергија.   Музиката нека свири,додека го полните вашиот телефон или надворешен музички уред во Beats Pill XL звучникот .
  • Заклучок:
  Ако сте во потрага за пренослив Bluetooth звучник со сериозно присуство на бас, и екстра јак и чист квалитетен звук,...Тогаш сте го пронашле....Beats Pill XL!!!
 • ПОПУСТ!

  HD DITMO Слушалки

  1,090.00 ден 490.00 ден
  Слушалки Ditmo Опис:  Ако некој е експерт за квалитет на звук, тоа се Ditmo  слушалките . Токму поради тој дизајн ова се слушалки кои се познати по прецизниот, посилен и поудобен звук. Ова се слушалки кои се одликуваат со елегантен и модерен дизајн и дефинитивно соодветствуваат на слушалки изработени по најновата софистицирана технологија. Карактеристики: Овие слушалки се оние кои навистина ни се потребни на сите нас бидејки испуштаат чист и квалитетен звук и користат технологија која се служи со блокирање на сите други звуци. Во однос на нивните големи бенефити и карактеристики, дефинитивно можеме да ги спомнеме меките ушни перничиња и тоа дека се дизајнирани  за да го генерираат емоционалното искуство и прават музиката која ја слушате да изгледа како уметникот да ја репородуцира само за вас. Овој продукт е направен само за да се прилагоди на вас и вашите уши, и комплетно да се вклопи на секој облик на глава така што секојпат можете да ја чувате вашата музика до вас. Урбаниот дизајн на овие слушалки воедно ќе ви обезбеди и удобност за нивно користење, нема ни да ги осетите дека воопшто ги носите. Спецификации: Слушалките Ditmo  се компатибилни со голем број на модели на сите брендови на мобилни телефони кои користат стандардни конектори. Висока моќност на кабелот со LC-OFC жица, со можност за спроведување на 99,99% транспарентен, мек и јасен звук. Мазна конекција, одржување на оргиналниот глас. Слушалки со заштита TPE обезбедени од топлина, корозија и влага. Детали: Боја: бела, црвена, црна и сина Импеданса на звучниците:32Ω+15% Дијаметар на слушалката: 40 mm Осетливост: 95 dB S.P.L at 1KHz Фреквентен опсег: 20-20000 Hz Номинална импеданса: 16 оми Номинална моќност:15mW Моќна способност:100mW Должина на кабел: 1.2m монтажен Активно поништување на шумот: Да Конектор: 3.5 mm Технологија: Динамички Конекција: Сигурен отстранлив аудио кабел ======================================= Како да нарачате? ⤵ За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница:
 • ПОПУСТ!

  Rugby Mini Bluetooth звучник

  1,190.00 ден 499.00 ден
  Rugby Mini пренослив стерео Bluetooth звучник со Аудио MP3 плеер Звучници Спецификации:
  • Верзија за Bluetooth: V3.0 + EDR Фреквентен одзив: 60 Hz - 18 KHZ Чувствителност: 1% или помалку Однос сигнал / шум: 85 dB или повисок Оценка: 3W + 3W Растојание на пренос: 10 метри Капацитет на батеријата: 500mah Номинален напон: DC 5V
  • Bluetooth телефон: микрофон Надворешна линија за звук: има TF картичка со USB функција FM радио функција: Да Време на полнење: 2-4 часа Време на работење: 2-4 часа Материјал на производот: ABS пластична + + силика гел подлога за железо Боја на производот: сива / сина / црвена / розова / злато( во зависност од расположливата залиха) Тежина на производот: 400g
  • Како да нарачате:За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница:
 • ПОПУСТ!
  Green Apple Shaver USB Rechargeable Travel Razor (Black) * Тенок дизајн,компактен и лесен, се вклопува во џеб * Бидете кул земете го со себе во секое време и било каде! * Идеален за патување и кампување Карактеристики: 100% сосема нов и висок квалитет Практичен, компактен и лесен, се вклопува во џеб Идеален за дома, патување и кампување USB полнење, удобен и еколошки (DC 5V 2W, температура помеѓу 5 ~ 35 степени Целзиусови) Боја: црна Големина: 10.1 x 5.3 x 1.6cm (Д x Ш x В) Тежина: 128гр   Содржина на пакетот: 1 x електричен жилет SLIM Блејд USB полнач (025-02040032BK) 1 x Четка за чистење 1 x торба https://cloud.video.taobao.com/play/u/2153292369/p/1/e/6/t/10300/66870022.mp4
 • ПОПУСТ!
  Карактеристики: 1. Да го измерите крвниот притисок / отчукувањата на срцето / крвниот кислород. 2. Стапката на точност е блиска до 95% во споредба со опремата за притисок. 3. Таа ќе го надгледува кислородот кога сакате (со менување на паметната нараквица од oxgen режим на тестирање) или паметната нараквица ќе го провери автоматски на секои 1 час. 4. Постојат достапни 8 јазици кои одговараат за различни земји. 5. Следете го спиењето од 21:00 до 09:00 часот. Функции Bluetooth повик: потсетник за телефонски повик, потсетник за порака Здравствени тракери: срцева фрекфенција / крвен притисок / мониторинг на кислород, индекс на замор, педометар, потрошувачка на калории, пресметка на растојанието, седентарен потсетник, монитор за спиење датум и време Спецификации: Погодно за: IOS 8.0 и погоре / Android 4.4 и погоре Вклучување: Долго притиснете го копчето за да го вклучите Екран Големина на екран: 0,66 инчен OLED Резолуција: 64 * 48 пиксели Капацитет на батеријата: 70mAh Време на мирување: Околу 20 дена Работно време: Околу 7 дена Мониторинг на состојбата на замор Во реално време следење на вашиот замор. Далечински известувања Кога има SMS, дојдовен повик или порака на поврзаниот телефон, нараквицата ќе ве предупреди да ги прочитате. Опис: Bluetooth Sync Поврзете го за да започнете синхронизација на податоците без кабел. OLED екран на нараквицата ,полесно е да го прочитате времето, чекорите, километражата, калориите и целта. Кога Bluetoothot е исклучен или телефонот е надвор од Bluetooth далечината, нараквица ќе ве предупреди. Мониторинг на спиење / растојание / калории За да го следите квалитетот на вашиот сон, ќе ви помогне да ги следите секојдневните движења, како што се, растојанието и калориите . Педометар Сметајте колку чекори сте оделе, колку сте трчале и колку сте потрошиле калории. Можете да уживате во спортот. Седентарен потсетник Поставете го за да ве потсети да одите или да вежбате по долго време. Мониторинг за срцева стапка Прилагодениот сензор за срцева фрекфенција во паметната нараквица може да помогне во мерењето на интензитетот за време на вежбањето за да се подобри целокупното следење на калориите.
 • ПОПУСТ!
  Преносна батерија со можен излезен USB порт и премиум Li-ion батери, поставени во алуминиумски дизајнирана обвивка. Супер голема батерија со 10400 mAh капацитет: Со овој капацитет може да го полните вашиот смартфон, таблет или дигитална камера. Поддржува и до 2 целосни полнења на вашиот телефон (зависи од типот на телфон) Компатибилен е и со други направи: Преносната батерија автоматски се приспособува на излезната моќност според поврзаната направа. Компатибилен е со сите видови телефон и многу дигитални камери и играчки конзоли. Максимален излез на полнење: Полни до 5V/2.1А и може да полни до две направи во исто време. Димензии: 9.05 x 7.7 x 2.16 см Во пакетот добивате: 1 х преносна батерија 1 х USB android кабел (ако сакате да го полните вашата Apple направа, искористете го оригиналниот кабел од неа)