Се за дома

 • ПОПУСТ!
  Ви претставуваме лесно, магично решение за кое е доволно малку простор за да се вклопи во вашата кујнска витрина, но доволно големо за да можете да ја исцедите секоја ваша омилена варена или пржена храна! Подгответе ги вашите шпагети, паста, макарони без да се лепат за тенџерето. Презла кашкавал / сирење и што уште не што ќе се сетите, сега со леснотија ќе го припремите без лепење и исцедено од вишокот масло или вода. Chef Basket 12 во 1 е така дизајниран да се вклопи на повеќето тенџериња. Специјално дизајнираните рачки остануваат ладни, кои никогаш не се вжештуваат. Chef Basket 12 во 1 е инстант флексибилен основен кујнски прибор. Може да се користи за пржена храна и за готвење на различни видови на месо и зеленчук, исто така можете да ги миете овошјето и зеленчукот. Кошницата е рамно склопена која веднаш се проширува во флексибилна кошница која ви овозможува лесно да готвите, варите или длабоко да пржите храна. . Кога готвењето е завршено, едноставно подигнете ја кошницата од тенџерето и одете десно од садот до плочата. Можете да ја кренете храната во кошницата на готвачот, да ги подигнете рачките назад и да ја тргнете веднаш од мијалникот до садот во едно лесно движење. Може да се преклопи во различна форма, лесно се складира насекаде. Карактеристики: Компактен за складирање. Лесен за миење. Нерѓосувачки челик ======================================= Како да нарачате? ⤵ За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница:
 • ПОПУСТ!

  Beats Pill XL Безжичен Звучник

  2,490.00 ден 1,490.00 ден
  Beats Pill XL
  1. Beats Pill XL безжичниот звучник ќе ви ја донесе забавата со вас каде и да одите. Пилулата е лесно пренослива, безжична, што значи дека може да ги менувате песните од вашиот телефон или да преземете повик преку Bluetooth конференција.
  2. Beats Pill XL изненадува со својот моќен значаен звук. Пилулата ви овозможува да уживате со часови во врвниот звук.
  3. Се одликува со вградена рачка и лесен дизајн кој овозможува лесен транспорт. Beats Pill XL е доволно гласен за една голема соба ,идеален и за вашиот двор, скара или забава на отворено.
  4. Можете да добиете до 15 часа на непрекината работа на уредот, што е доволно да ги задоволи барањата за долготрајна забава и изговор за вашиот следен собир. Поставете ги звучниците надолу и танцувајте во ноќта благодарение на Beats Pill XL.
    Карактеристики:
  • Целосно пренослив:
  Beats Pill XL е лесен и има вградена рачка за дополнителна преносливост, а ви дава слобода да се шетате, што значи дека секогаш ќе имате висок квалитет на звукот .
  • Допрете. Спарете. Стиснете PLAY:
  Спарувањето е лесно. Beats Pill XL автоматски се појавува во листата за спарување во вашиот телефон и инстантно ќе се поврзе. Можете да ги синхронизирате и давата уреда за заедно да ја пуштаат истата песна.
  • Дизајн:
  - На левиот крај на рачката, гумираниот капак го штити 3.5 милиметарскиот AUX приклучок, 3.5mm Aux излез, USB приклучокот за полнење на мобилни уреди, и микро USB портот резервиран за firmware надградби. А портовите за поврзување на вклучениот адаптер за напојување, како и индикаторот на статусот на Bluetooth, се наоѓаат во близина на другите портови, но незаштитени од гумираниот капак. - На десната страна на рачката,индикаторот за статус на батерија се наоѓа веднаш до контролата за јачината на звукот (кои работат независно од контролата на јачина на вашиот мобилен уред) ,и моќ, заедно со копчето NFC кое ќе го допрете за да го спарите со NFC-от за уреди кои го имаат како опција.
  • Менување на песни од вашиот телефон:
  - Спарете го Beats Pill XL со вашиот телефон, лаптоп или било кој друг Bluetooth уред за да ги менувате песните и  да ја прилагодите јачината на звукот од до 30 стапки далечина. - Испразнетата батерија може да го уништи вашето расположение во секунда. Beats Pill XL има видлив мерач за батерија така што секогаш ќе знаете колку батерија е преостанато. Наполнетата батерија ви дава 15 часа на непрекината работа и автоматски ќе се исклучи по десет минути доколку не го користите за да заштеди на енергија.   Музиката нека свири,додека го полните вашиот телефон или надворешен музички уред во Beats Pill XL звучникот .
  • Заклучок:
  Ако сте во потрага за пренослив Bluetooth звучник со сериозно присуство на бас, и екстра јак и чист квалитетен звук,...Тогаш сте го пронашле....Beats Pill XL!!!
 • ПОПУСТ!
  Повеќенаменска кујнска ножица со даска - две во едно, нож и даска во форма на ножица! - Погодна за сечење на зеленчук, месо, млечни производи - Можност за заклучување за безбедно складирање - Погоден за во машина за садови - Сечило од челик и дршка од квалитетна пластика
 • ПОПУСТ!
  Опис: Со Flyscreen во вашиот дом ќе продира само свеж воздух. Мрежата против инсекти наменета за прозорци e направена од висококвалитетен материал- здрава мрежеста ткаенина и ги блокира досадните инсекти. Безопасна е за животната средина. Во комплетот влегува двојно леплива лента која ја лепите на прозорец / врата и др ...
  1. Начин на користење
  2. Прво измерете ги димезиите на вашиот прозорец од надворешна страна,
  3. Избришете ја областа каде што ќе ја лепите двојно лепливата трака да биде чиста и поминете со сува крпа
  4. Залепете ја лепливата лента на рамите околу прозорот
  5. Поставете ја мрежата(вишокот слободно исечете го со ножици)
   
  1. Големина:
  • 80 х90 см
  • 110х130 см
  • 130х150 см
  • 150х150 см
  • 150 х180 см
  Како да нарачате: За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница:
 • ПОПУСТ!

  HD DITMO Слушалки

  1,090.00 ден 490.00 ден
  Слушалки Ditmo Опис:  Ако некој е експерт за квалитет на звук, тоа се Ditmo  слушалките . Токму поради тој дизајн ова се слушалки кои се познати по прецизниот, посилен и поудобен звук. Ова се слушалки кои се одликуваат со елегантен и модерен дизајн и дефинитивно соодветствуваат на слушалки изработени по најновата софистицирана технологија. Карактеристики: Овие слушалки се оние кои навистина ни се потребни на сите нас бидејки испуштаат чист и квалитетен звук и користат технологија која се служи со блокирање на сите други звуци. Во однос на нивните големи бенефити и карактеристики, дефинитивно можеме да ги спомнеме меките ушни перничиња и тоа дека се дизајнирани  за да го генерираат емоционалното искуство и прават музиката која ја слушате да изгледа како уметникот да ја репородуцира само за вас. Овој продукт е направен само за да се прилагоди на вас и вашите уши, и комплетно да се вклопи на секој облик на глава така што секојпат можете да ја чувате вашата музика до вас. Урбаниот дизајн на овие слушалки воедно ќе ви обезбеди и удобност за нивно користење, нема ни да ги осетите дека воопшто ги носите. Спецификации: Слушалките Ditmo  се компатибилни со голем број на модели на сите брендови на мобилни телефони кои користат стандардни конектори. Висока моќност на кабелот со LC-OFC жица, со можност за спроведување на 99,99% транспарентен, мек и јасен звук. Мазна конекција, одржување на оргиналниот глас. Слушалки со заштита TPE обезбедени од топлина, корозија и влага. Детали: Боја: бела, црвена, црна и сина Импеданса на звучниците:32Ω+15% Дијаметар на слушалката: 40 mm Осетливост: 95 dB S.P.L at 1KHz Фреквентен опсег: 20-20000 Hz Номинална импеданса: 16 оми Номинална моќност:15mW Моќна способност:100mW Должина на кабел: 1.2m монтажен Активно поништување на шумот: Да Конектор: 3.5 mm Технологија: Динамички Конекција: Сигурен отстранлив аудио кабел ======================================= Како да нарачате? ⤵ За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница:
 • ПОПУСТ!
  Power Floss користи воздух и вода за фино да ги отстрани сите нечистотии од вашите заби ... Ергономскиот дизајн и нискиот профил помагаат забите да бидат чисти и е совршен за одржување на мостови или други стоматолошки работи. - Брзо и едноставно - само пополнете со вода и притиснете на дугмето за да ги острани сите нечистотии на вашите заби. - Power Floss користи воздух и вода за фино да ги отстрани сите нечистотии од вашите заби ... - Ергономскиот дизајн и нискиот профил помагаат Power Floss лесно да допират до вашите забите. - Совршен за одржување на мостови или други стоматолошки работи, чист и свеж мирис на вашата уста.
 • ПОПУСТ!

  Swivel Sweeper G6 – Безжичен Чистач

  2,650.00 ден 1,299.00 ден
  Swivel Sweeper G6 - Со безжичниот пренослив G6 Безжичен Чистач, се гарантира ефикасно чистење и совршени резултати. Со Безжичниот G6 Безжичен Чистач вашата куќа ќе биде чиста и беспрекорна. G6 Безжичен Чистач е лесен за користење бидејќи има низок профил и плус доаѓа опремен со аголни четки за да ви помогне да чистите мали и тешко достапни места во вашата куќа. ➡ Безжичен чистач со вградена батерија ➡ Брз и моќен мотор ➡ Лесен за носење и за користење ➡ 360° вртечка глава за чистење на најтешките места ➡ Лесен за чистење ➡ 45 минути работење без струја Пакетот содржи: Чистач Батерија Полнач
 • ПОПУСТ!
  Опис: Дизајнирана за организиција на вашиот костум, вратоврска, појас, чанта, фустани и додатоци на едно место. Extendable Handbag & Belt Rack ќе ви овозможи да зачувате простор во вашиот тесен плакар. Направена од нерѓосувачки челик и ABS пластика,со хром завршница , можете да бидете сигурни дека оваа закачалка ќе биде во вашиот дом долго време. Организирајте ги сите ваши торби со оваа паметна стоечка закачалка организатор. Овој стилски моден додаток мора да го има секоја жена и може да држи до 16 или повеќе чанти. Карактеристики: Висината му е прилагодлива и може да го проширите до 1200-1780мм, со четири (4) прилагодливи двојни вилушки, оваа мобилна закачалка додава убавина во собата. Со четири фронтална основа оваа пренослива закачалка за чување на предмети е добро балансирана, силна, и цврсто изградена. Идеална идеја за подарок за сите дами во секоја сезона . Стилски, лесно се собира. Идеален за домашна и канцелариска употреба. Детали: Прилагодлива висина(1200-1780мм) Создава додатен простор во вашиот плакар Издржлива цевка од нерѓосувачки челик Нерѓосувачки челик со висококвалитетна пластична завршница ABS пластика Димензија: 60см (кога не е проширена) Закачалка која креира елеганција во вашиот дом Идеална за вашиот костум, вратоврска, појас, чанта, фустани и додатоци на едно место.. Долготрајна издржлива со прекрасен футуристички дизајн. ======================================= Како да нарачате? ⤵ За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница:
 • ПОПУСТ!
  ПОНУДА : Плати 1 земи 2 Магнетни Мрежи против комарци и инсекти Magic Mesh  Крај на досадните инсекти! Со Magic Mesh тоа е можно! Magic Mesh е мрежа за инсекти со магнетно закопчување. Со неа во вашиот дом ќе влегува исклучиво свеж воздух. Тајната е во здравата мрежеста ткаенина. Таа ги блокира досадните инсекти без штета за нив или на животната средина. Благодарение на 16-те магнетни брави, распоредени на стратешки локации, сите можат да влегуваат и излегуваат слободно. Ако рацете ви се зафатени, мрежата со нејзиното магнетно закопчување ќе се затвори автоматски по вас. Заштедите пари и уживајте мирно на свежиот воздух! Magic Mesh се монтира брзо. По крајот на сезоната, едноставно ја преклопувате и складирате до следната - лесно, брзо и погодно. Magic Mesh e погоден за единечни врати, лизгачки врати ... за речиси сите врати! Совршен е и за миленичиња. Со Magic Mesh веќе не треба да станувате, за да отворате и затворате по мачката или кучето секој пат, а најфините нишки ги држат и најмалите инсекти подалеку од вашиот дом. Волшебната мрежа со магнетно закопчување е најдобро средство против комарци и против инсекти. Карактеристики:
  • Големина: 90 x190 см
  • Број на магнетни брави: 16 
  • Веднаш се отвора, магично се затвора!
  • 18 нитни со украсна капа
  По цена на една, ќе добиете две Магнетни Мрежи против комарци и инсекти Magic Mesh Како да нарачате: За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница:
 • ПОПУСТ!
  Мини вентилатор со ротирачка глава Супер погоден за: канцеларија,работно биро,за студенстска маса Технички параметри: Номинална фреквенција: 50Hz Класа на изолација:E Бучава: dB (A) 53 Спецификации: 180mm Номинален напон: 220V Номинална моќност: 20W Стандард на изведување : GB4706.1-2005 / GB4706.27-2008 Димензии: 235x213x230mm Боја:црно- црвена Дизајн: Бубамара
 • ПОПУСТ!
  Nicer Dicer Plus со 12 ултра остри ножеви за 11 различни сецкања Nicer Dicer Plus вашиот помoшник за во кујна кој ќе ви го скрати времето за готвење од припремање до сервирање на храната. Храната мора да биде исецкана на кубети, стапчиња или како и да посакате на парчиња и со тоа нема да заштедите само време него ќе имате и посредена кујна без ножеви и неред туку се скоцкано во еден комплет: - Лесен за чистење и расклопување - Свежо ви ја чува храната до 1500 мл - Лесно и употребливо за секоја храна - Ви заштедува време и пари - Безбедно за деца - Вашите прсти никогаш нема да ги допрат сечилата - Храната ќе ви биде почиста зашто помалце ќе ви биде во раце - 5 Различни делови за 11 начини на сецкање на храната Како да нарачате: За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница:
 • ПОПУСТ!
  Ви го претставуваме неверојатниот производ кој ќе ви заштеди време и простор. Со него фрижидерот / замрзнувачот ќе ви биде полесно достапен и подреден.Лесен за складирање на зеленчук и овошје. Купете го сега. Спецификации Материјал: пластика. Големина: 18 x 11 x 4.5 Заштедува простор: Погоден за редење на овошје. Лесно за пристап како фиока. Лесно за чистење, преместување и отворање / затворање. Може да биде прицврстено на површини со дебелина не повеќе од 1.3см. ======================================= Како да нарачате? ⤵ За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница: