Топ понуди

 • ПОПУСТ!
  Ви претставуваме лесно, магично решение за кое е доволно малку простор за да се вклопи во вашата кујнска витрина, но доволно големо за да можете да ја исцедите секоја ваша омилена варена или пржена храна! Подгответе ги вашите шпагети, паста, макарони без да се лепат за тенџерето. Презла кашкавал / сирење и што уште не што ќе се сетите, сега со леснотија ќе го припремите без лепење и исцедено од вишокот масло или вода. Chef Basket 12 во 1 е така дизајниран да се вклопи на повеќето тенџериња. Специјално дизајнираните рачки остануваат ладни, кои никогаш не се вжештуваат. Chef Basket 12 во 1 е инстант флексибилен основен кујнски прибор. Може да се користи за пржена храна и за готвење на различни видови на месо и зеленчук, исто така можете да ги миете овошјето и зеленчукот. Кошницата е рамно склопена која веднаш се проширува во флексибилна кошница која ви овозможува лесно да готвите, варите или длабоко да пржите храна. . Кога готвењето е завршено, едноставно подигнете ја кошницата од тенџерето и одете десно од садот до плочата. Можете да ја кренете храната во кошницата на готвачот, да ги подигнете рачките назад и да ја тргнете веднаш од мијалникот до садот во едно лесно движење. Може да се преклопи во различна форма, лесно се складира насекаде. Карактеристики: Компактен за складирање. Лесен за миење. Нерѓосувачки челик ======================================= Како да нарачате? ⤵ За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница:
 • ПОПУСТ!

  Beats Pill XL Безжичен Звучник

  2,490.00 ден 1,490.00 ден
  Beats Pill XL
  1. Beats Pill XL безжичниот звучник ќе ви ја донесе забавата со вас каде и да одите. Пилулата е лесно пренослива, безжична, што значи дека може да ги менувате песните од вашиот телефон или да преземете повик преку Bluetooth конференција.
  2. Beats Pill XL изненадува со својот моќен значаен звук. Пилулата ви овозможува да уживате со часови во врвниот звук.
  3. Се одликува со вградена рачка и лесен дизајн кој овозможува лесен транспорт. Beats Pill XL е доволно гласен за една голема соба ,идеален и за вашиот двор, скара или забава на отворено.
  4. Можете да добиете до 15 часа на непрекината работа на уредот, што е доволно да ги задоволи барањата за долготрајна забава и изговор за вашиот следен собир. Поставете ги звучниците надолу и танцувајте во ноќта благодарение на Beats Pill XL.
    Карактеристики:
  • Целосно пренослив:
  Beats Pill XL е лесен и има вградена рачка за дополнителна преносливост, а ви дава слобода да се шетате, што значи дека секогаш ќе имате висок квалитет на звукот .
  • Допрете. Спарете. Стиснете PLAY:
  Спарувањето е лесно. Beats Pill XL автоматски се појавува во листата за спарување во вашиот телефон и инстантно ќе се поврзе. Можете да ги синхронизирате и давата уреда за заедно да ја пуштаат истата песна.
  • Дизајн:
  - На левиот крај на рачката, гумираниот капак го штити 3.5 милиметарскиот AUX приклучок, 3.5mm Aux излез, USB приклучокот за полнење на мобилни уреди, и микро USB портот резервиран за firmware надградби. А портовите за поврзување на вклучениот адаптер за напојување, како и индикаторот на статусот на Bluetooth, се наоѓаат во близина на другите портови, но незаштитени од гумираниот капак. - На десната страна на рачката,индикаторот за статус на батерија се наоѓа веднаш до контролата за јачината на звукот (кои работат независно од контролата на јачина на вашиот мобилен уред) ,и моќ, заедно со копчето NFC кое ќе го допрете за да го спарите со NFC-от за уреди кои го имаат како опција.
  • Менување на песни од вашиот телефон:
  - Спарете го Beats Pill XL со вашиот телефон, лаптоп или било кој друг Bluetooth уред за да ги менувате песните и  да ја прилагодите јачината на звукот од до 30 стапки далечина. - Испразнетата батерија може да го уништи вашето расположение во секунда. Beats Pill XL има видлив мерач за батерија така што секогаш ќе знаете колку батерија е преостанато. Наполнетата батерија ви дава 15 часа на непрекината работа и автоматски ќе се исклучи по десет минути доколку не го користите за да заштеди на енергија.   Музиката нека свири,додека го полните вашиот телефон или надворешен музички уред во Beats Pill XL звучникот .
  • Заклучок:
  Ако сте во потрага за пренослив Bluetooth звучник со сериозно присуство на бас, и екстра јак и чист квалитетен звук,...Тогаш сте го пронашле....Beats Pill XL!!!
 • ПОПУСТ!
  Повеќенаменска кујнска ножица со даска - две во едно, нож и даска во форма на ножица! - Погодна за сечење на зеленчук, месо, млечни производи - Можност за заклучување за безбедно складирање - Погоден за во машина за садови - Сечило од челик и дршка од квалитетна пластика
 • ПОПУСТ!
  Опис: Со Flyscreen во вашиот дом ќе продира само свеж воздух. Мрежата против инсекти наменета за прозорци e направена од висококвалитетен материал- здрава мрежеста ткаенина и ги блокира досадните инсекти. Безопасна е за животната средина. Во комплетот влегува двојно леплива лента која ја лепите на прозорец / врата и др ...
  1. Начин на користење
  2. Прво измерете ги димезиите на вашиот прозорец од надворешна страна,
  3. Избришете ја областа каде што ќе ја лепите двојно лепливата трака да биде чиста и поминете со сува крпа
  4. Залепете ја лепливата лента на рамите околу прозорот
  5. Поставете ја мрежата(вишокот слободно исечете го со ножици)
   
  1. Големина:
  • 80 х90 см
  • 110х130 см
  • 130х150 см
  • 150х150 см
  • 150 х180 см
  Како да нарачате: За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница:
 • ПОПУСТ!

  HD DITMO Слушалки

  1,090.00 ден 490.00 ден
  Слушалки Ditmo Опис:  Ако некој е експерт за квалитет на звук, тоа се Ditmo  слушалките . Токму поради тој дизајн ова се слушалки кои се познати по прецизниот, посилен и поудобен звук. Ова се слушалки кои се одликуваат со елегантен и модерен дизајн и дефинитивно соодветствуваат на слушалки изработени по најновата софистицирана технологија. Карактеристики: Овие слушалки се оние кои навистина ни се потребни на сите нас бидејки испуштаат чист и квалитетен звук и користат технологија која се служи со блокирање на сите други звуци. Во однос на нивните големи бенефити и карактеристики, дефинитивно можеме да ги спомнеме меките ушни перничиња и тоа дека се дизајнирани  за да го генерираат емоционалното искуство и прават музиката која ја слушате да изгледа како уметникот да ја репородуцира само за вас. Овој продукт е направен само за да се прилагоди на вас и вашите уши, и комплетно да се вклопи на секој облик на глава така што секојпат можете да ја чувате вашата музика до вас. Урбаниот дизајн на овие слушалки воедно ќе ви обезбеди и удобност за нивно користење, нема ни да ги осетите дека воопшто ги носите. Спецификации: Слушалките Ditmo  се компатибилни со голем број на модели на сите брендови на мобилни телефони кои користат стандардни конектори. Висока моќност на кабелот со LC-OFC жица, со можност за спроведување на 99,99% транспарентен, мек и јасен звук. Мазна конекција, одржување на оргиналниот глас. Слушалки со заштита TPE обезбедени од топлина, корозија и влага. Детали: Боја: бела, црвена, црна и сина Импеданса на звучниците:32Ω+15% Дијаметар на слушалката: 40 mm Осетливост: 95 dB S.P.L at 1KHz Фреквентен опсег: 20-20000 Hz Номинална импеданса: 16 оми Номинална моќност:15mW Моќна способност:100mW Должина на кабел: 1.2m монтажен Активно поништување на шумот: Да Конектор: 3.5 mm Технологија: Динамички Конекција: Сигурен отстранлив аудио кабел ======================================= Како да нарачате? ⤵ За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница:
 • ПОПУСТ!

  Power bank 5600mAh

  890.00 ден 390.00 ден
  90% попуст. Ограничени количини. Џебен Power bank 5600mAh за само 190 ден Power bank 5600mAh Пластичен, паметен Power bank 5600mAh со елегантен и модерен дизајн, привезок и кабелче за сите Android уреди. Карактеристики:
  • лесен, практичен и едноставен за носење
  • со вградена 5600мАh Li-Ion батерија
  • спакуван е во мала кутија
  • дизајниран да овозможи полнење на мобилни телефони
  • компактабилен со: Sony Ericsson, Samsung, HTC, MP3, MP4, Blackberry ,iPhone и други мобилни уреди
  • сигурен и безбеден, со заштитен систем кој ќе ве заштити од краток спој и автоматско исклучување
  • идеален за патувања и активности надвор од вашиот дом
  • долг животен век, до 1000 пати полнење
  Спецификација:
  • Тип на батерија: 18650 Li-Polymer battery
  • Капацитет: 5600mAh
  • Влез: DC 5V/1A
  • Излез: DC 5V/1A
  Пакување :
  • 1 x 5600mAh Power Bank
  • 1 xUSB to Micro USB кабел
  • 1 x привезок
  Боите се праќаат по случаен избор зависно од расположливата залиха.
 • ПОПУСТ!
  Power Floss користи воздух и вода за фино да ги отстрани сите нечистотии од вашите заби ... Ергономскиот дизајн и нискиот профил помагаат забите да бидат чисти и е совршен за одржување на мостови или други стоматолошки работи. - Брзо и едноставно - само пополнете со вода и притиснете на дугмето за да ги острани сите нечистотии на вашите заби. - Power Floss користи воздух и вода за фино да ги отстрани сите нечистотии од вашите заби ... - Ергономскиот дизајн и нискиот профил помагаат Power Floss лесно да допират до вашите забите. - Совршен за одржување на мостови или други стоматолошки работи, чист и свеж мирис на вашата уста.
 • ПОПУСТ!

  Revoflex-Домашна теретана

  1,890.00 ден 790.00 ден
  Revoflex Xtreme е совршен за мажите и за жените. Само 5 минути тренирање на ден за неверојатни резултати!!! Опис: • Revoflex Xtreme е збир на 4 тркала за вежбање кои се лесни, преносливи и издржливи и можете да го користите во секое време и дома и во фитнес сала • Има меки подлоги под самата подлога за вежбање , има 10 брегови кои имаат гумени влошки на секоја од колоните, за да не се лизга, и го заштитуваат подот • Овој комплет на Revoflex Xtreme е изработен од висококвалитетен материјал и има креирано удобни држачи за сигурно држење • Revoflex Xtreme е навистина одлична фитнес вежба за да ја намали и тонира половината или да ги зајакне и обликува рацете и рамената,стомакот, градите, грбот, бутините задникот, нозете итн.. • Само 5 минути на ден , можете да го носите насекаде Карактеристики: • Нуди до 6 нивоа на вежбање, со 44 различни вежби. • Обликувајте ги и зацврстете ги градите, грбот, рацете, рамењата и стомакот само во едно движење. • Формирајте го вашето тело брзо, лесно и без напор. • Компактен за да можете да го однесете насекаде! • Материјал: Пресован PP, ABS пластика, латекс гумено јаже и ЕВА рампа • Димензии: 43 * 19 * 13см. • Тежина: 900гр Упатство: Колку повеќе го користите Revoflex Xtreme, толку повеќе калории и масти ќе "изгорите". Оваа опрема ќе ви помогне лесно да постигнете одлични резултати, да креирате "мускулен корсет"! Оваа опрема е прилагодлива за секоја висина и тежина според вашите потреби. Можете да го контролирате потребниот отпор што го прави Revoflex Xtreme кој е погоден и за почетници и за професионални спортисти. И покрај неговата разновидност и мултифункционалност Revoflex Xtreme е многу мал и зазема малку простор за складирање. Производител: Компанијата Industex (Шпанија) Пакетот вклучува: • 1x Revoflex Xtreme справа • 1x Торбичка за носење • Упатство со 44 различни вежби и инструкции ======================================= Како да нарачате? ⤵ За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница: За да ги видите сите вежби кликнете на линкот: https://www.youtube.com/watch?v=BCjmmC1iLBo Погледнете го видеото за Revoflex Xtreme!
 • ПОПУСТ!
  Опис: Дали болките во грбот и мускулите Ви пречат да си го живеете својот живот и да си уживате? Поминувате многу време стоејќи, носејќи тешки предмети во автомобилот, пред компјутер и изгледа ништо не може да ви ја ублажи болката? Ви го претставуваме Royal Posture - "интелигентниот" појас со рамо ремени, кој веднаш ќе стави крај на болките во грбот и зглобовите! Ова е природен ефикасен систем за отстранување на болките во долниот, средниот и горниот дел на грбот. Развиен преку најнапредните технологии, тој го подобрува држењето,ги исправува пршлените, и го усогласува целиот рбетен столб и ги минимизира излишните изобличувања до таква мера, што вие ќе стоите исправени совршено и ќе изгледате повисоки, витки и слаби!
  • Зошто е добро за сите нас да имаме правилно држење?
  Само затоа што ако немаме и не обрнуваме внимание на држењето, ризикуваме да предизвикаме поголеми проблеми, па дури и ослабувачки повреди за во иднина. Затоа од медицинска гледна точка, превенцијата во оваа насока е од суштинско значење. Најголемиот проблем на современото општество е лошото држење кое е предизвикано од седечкиот начин на живот, долгото стоење пред компјутер или телевизор. Овие фактори предизвикуваат вистински хаос во човечкото држење.
  • Кои се најсериозните последици од неправилното држење?
  Освен типичните болки во долниот, средниот и горниот дел на грбот, исто така се и силниот напон во мускулите, хроничните болки, грчеви, главоболки, болки во вратот, вкочанетост, слаба циркулација, стегање во областа на стомакот, ишијас и болки во грбот . Сите овие сериозни проблеми се појавуваат најмногу затоа што продолжуваме со лошото држење и не обрнуваме внимание на тоа. Може да не сфаќаме, но целото секојдневие и со активностите кои ги извршуваме, ние почнуваме да имаме лошо држење повторно и повторно, речиси постојано. Додека јадете, бришете подот, готвите, чистите, возите, работите пред компјутер ... дури и додека спиеме повторно имаме неправилна положба и се искривуваме. Нашиот рбет е составен од 'рбетен столб. Секој пршлен си има специфична позиција. Проблемот се појавува кога искривувањата се прекумерни. И токму тогаш се појавуваат болки во долниот дел на грбот и вратот. Kако да се справите со овој проблем - болките во грбот и вратот? Со постојано одржување на доброто држење на грбот. И за тоа ќе ни помогне Royal Posture, да постигнеме добро и правилно држење без напор. Искривувањето ќе се израмни и сите зглобови, кои ги покриваат пршлените, ќе се прегрупираат на вистинскиот начин ... и ние ќе почнеме да се чувствуваме многу, многу подобро.  Обезбедувајќи си добро држење, целосно ќе ги елиминираме болките во грбот, ќе ја намалиме напнатоста во грбот и сето тоа ќе придонесе за спречување на оштетување на 'рбетниот столб. Како резултат на доброто држење, ние ќе се чувствуваме живи, поенергични. Доброто држење и правилната поза ги тера луѓето да се чувствуваат различно. Релаксирачки ефект врз мускулите. Тој делува врз вкочанети мускули, опушта и ги исправува зглобовите, ги ослободува од напнатоста. Откако тензиите ќе исчезнат, се подобрува и циркулацијата. Обезболувачки ефект. Ткивото на опуштениот мускул се вкрстува со соседното ткиво и затоа пресекот на болката се смирува и воспалението во областа се намалува;
  1. Royal Posture го ублажува:
  • Чувството на тежина во секојдневниот живот; Напнатоста во мускулите; Хроничната болка; Грчевите; Болките во вратот и вкочанетоста; Ја подобрува лошата циркулација; Болки во стомакот; Спречува сколиоза & ишијас; Болки во грбот. Royal Posture е лесен, удобен и практично незабележлив, материјалот му дише, унисекс е и може да се пере во машина за перење.  Тој целосно го подобрува држењето и ставот и става крај на болките во областа на грбот. За уште поголема удобност, веќе е достапен во 2 големини S/M : L/XL
  Карактеристики: 
  • Унисекс Погоден за перење во машина за перење 70% дишечки неопрен + 30% полиестер
  • S/M - за половина до 90см.
  • L/XL - за половина од 90см. до 120 см.
  Спречете куп сериозни проблеми, болки и вкочанетост во иднина. Направете важен чекор за Вашето здравје и благосостојба! ======================================= Како да нарачате? ⤵  Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите.  и кликнете на копчето *КУПИ*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. ВАЖНО: Во забелешка наведете боја, величина итн.  Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Наш Совет!  За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. Или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница:
 • ПОПУСТ!

  Rugby Mini Bluetooth звучник

  1,190.00 ден 499.00 ден
  Rugby Mini пренослив стерео Bluetooth звучник со Аудио MP3 плеер Звучници Спецификации:
  • Верзија за Bluetooth: V3.0 + EDR Фреквентен одзив: 60 Hz - 18 KHZ Чувствителност: 1% или помалку Однос сигнал / шум: 85 dB или повисок Оценка: 3W + 3W Растојание на пренос: 10 метри Капацитет на батеријата: 500mah Номинален напон: DC 5V
  • Bluetooth телефон: микрофон Надворешна линија за звук: има TF картичка со USB функција FM радио функција: Да Време на полнење: 2-4 часа Време на работење: 2-4 часа Материјал на производот: ABS пластична + + силика гел подлога за железо Боја на производот: сива / сина / црвена / розова / злато( во зависност од расположливата залиха) Тежина на производот: 400g
  • Како да нарачате:За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница:
 • ПОПУСТ!

  Slim & Fit – Хеланки за слабеење

  1,599.00 ден 899.00 ден
  Величина
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
  Додади продукт и заштеди: Slim & Fit - Појас за слабеење
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
  Ослабете без напорни вежби, изгубете обем во половината и колковите за рекордно време со минимални вежби! Во што е тајната? Хеланките и појасот се од спецјиален материјал Neotex кој ја зголемува основната температура на телото и се потите 4 пати побрзо од обично исфрлајќи ги токсините и топејќи ги мастите во вашето тело! Се што треба е да ги носите додека сте на шопинг, додека џогирате или одмарате, работите во вашиот дом, вежбате или ги извршувате вашите дневни активности итн. Neotex материјалот е мек и лесен , па вие ќе можете да ја носите и под гардеробата без воопшто да се забележува. Најдобро е што од внатре се потите а од надвор не се приметува бидејки Neotex материјалот не дозволува да излезе влагата од другата страна. Материјал: 30% полиестер 40% неопрен 30% најлон
 • ПОПУСТ!
   
  SLIM N FIT Хеланки Дали преферирате модерен изглед  на дизајнирани фармерки? Сакате сите ваши панталони да се меки и удобни како вашите омилени хеланки? Ви ги презентираме неверојатните Слим Н Фит фармерки! Нова мода која дава чувство на удобност  и моментално ви го обликува телото. Тие се неверојатно откритие во модата уште од измислувањето на фармерките.Почувствувајте ја удобноста. Движете се слободно а притоа чуствувајки се слаби,елегантни и секси. Тие изгледаат како вистински фармерки, но тие се навистина удобни, еластичени  и меки  како хеланки. За разлика од обичните хеланки кои ги откриваат недостатоците на  телото Слим н Фит фармерките ќе ја направат вашиот силуета витка и секси.   Предности:
  • Еластични удобни и меки и се чуствувате како да носите хеланки
  • Ја истенчуваат вашата силуета во бутовите, стомакот
  • Го подкренуваат и обликуваат задникот
  • Ќе се чувствувате слаби и секси !
   Толку  се удобни, што ќе станат ваши панталони за секој ден.