Опис:
Дизајнирана за организиција на вашиот костум, вратоврска, појас, чанта, фустани и додатоци на едно место.
Extendable Handbag & Belt Rack ќе ви овозможи да зачувате простор во вашиот тесен плакар.
Направена од нерѓосувачки челик и ABS пластика,со хром завршница , можете да бидете сигурни дека оваа закачалка ќе биде во вашиот дом долго време.

Организирајте ги сите ваши торби со оваа паметна стоечка закачалка организатор.
Овој стилски моден додаток мора да го има секоја жена и може да држи до 16 или повеќе чанти.

Карактеристики:
Висината му е прилагодлива и може да го проширите до 1200-1780мм, со четири (4) прилагодливи двојни вилушки, оваа мобилна закачалка додава убавина во собата.
Со четири фронтална основа оваа пренослива закачалка за чување на предмети е добро балансирана, силна, и цврсто изградена.
Идеална идеја за подарок за сите дами во секоја сезона .
Стилски, лесно се собира.
Идеален за домашна и канцелариска употреба.

Детали:

Прилагодлива висина(1200-1780мм)
Создава додатен простор во вашиот плакар
Издржлива цевка од нерѓосувачки челик
Нерѓосувачки челик со висококвалитетна пластична завршница
ABS пластика
Димензија: 60см (кога не е проширена)
Закачалка која креира елеганција во вашиот дом
Идеална за вашиот костум, вратоврска, појас, чанта, фустани и додатоци на едно место..
Долготрајна издржлива со прекрасен футуристички дизајн.

=======================================

Како да нарачате? ⤵

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница: