Green Apple Shaver USB Rechargeable Travel Razor (Black)

* Тенок дизајн,компактен и лесен, се вклопува во џеб
* Бидете кул земете го со себе во секое време и било каде!
* Идеален за патување и кампување

Карактеристики:
100% сосема нов и висок квалитет
Практичен, компактен и лесен, се вклопува во џеб
Идеален за дома, патување и кампување
USB полнење, удобен и еколошки (DC 5V 2W, температура помеѓу 5 ~ 35 степени Целзиусови)
Боја: црна
Големина: 10.1 x 5.3 x 1.6cm (Д x Ш x В)
Тежина: 128гр
 
Содржина на пакетот:
1 x електричен жилет SLIM Блејд USB полнач (025-02040032BK)
1 x Четка за чистење
1 x торба