Slimming Body-Building Belt корсет

ПОПУСТ!
 • 1001516-rrccrc-slimming-body-building-belt-4

Slimming Body-Building Belt корсет

1,490.00 ден 490.00 ден

 • Опис

  Slimming Body-Building Belt корсет

  За одличен изглед треба да спортувате, да се храните здраво, да посетувате масажи и други третмани. Но многу често работните обврски на работното место и дома не спречуваат да спортуваме, посетуваме салони и слично. Дури и доколку сте на строга диета, не ви е гарантирано дека половината ќе ви изгледа идеално.  Ова е решението – Slimming Body-Building корсетот.

  Доколку сакате повеќе да ја истакнете вашата половина, тогаш ова е вистинскиот производ за вас.

  Slimming Body Building корсетот ќе ви биде комплетна замена за редовно вежбање. Корсетот можете да го носите  под облеката за префинета фигура доколку одите на забава. Носете го како замена за вежбање и согорувајте маснотии. Овој производ ќе ви помогне во борбата против целулитот.

  Делот за закопчување е напред во три редови. По закопчувањето ќе можете да забележите како слабеете и губите сантиметри.

  Универзалниот Slimming Body-Building корсет е одличен за спортување. Може да послужи како заштита на вашата половина кога подигате поголеми тежини како и за соодветно распоредување на стресот на грбот.  Исто така, благодарение на латекс облогата, целосната топлина од тренингот ќе се концентрира на борбата против целулитот и намалување на тежината.

  Карактеристики:

  • Дизајниран е за да ја намали половината и обемот на струкот.
  • Помага да се намали стомакот и колковите
  • Дизајниран за да се носи под облека
  • Брзи резултати
  • Висината на корсетот 25cm
  • Дава дополнителен ефект на вежбањето и посебниот режим на исхрана
  • Ја подржува половината и го подобрува вашето држење
  • Не зафаќа многу простор
  • Делува во целост на проблематичниот дел
  • Ги намалува стриите
  • Едноставен за употреба
  • Помага во губење на килограми и затегнување на мускулите после бременост
  • Не предизвикува алергиски реакции

Product Description

Опис

Slimming Body-Building Belt корсет

За одличен изглед треба да спортувате, да се храните здраво, да посетувате масажи и други третмани. Но многу често работните обврски на работното место и дома не спречуваат да спортуваме, посетуваме салони и слично. Дури и доколку сте на строга диета, не ви е гарантирано дека половината ќе ви изгледа идеално.  Ова е решението – Slimming Body-Building корсетот.

Доколку сакате повеќе да ја истакнете вашата половина, тогаш ова е вистинскиот производ за вас.

Slimming Body Building корсетот ќе ви биде комплетна замена за редовно вежбање. Корсетот можете да го носите  под облеката за префинета фигура доколку одите на забава. Носете го како замена за вежбање и согорувајте маснотии. Овој производ ќе ви помогне во борбата против целулитот.

Делот за закопчување е напред во три редови. По закопчувањето ќе можете да забележите како слабеете и губите сантиметри.

Универзалниот Slimming Body-Building корсет е одличен за спортување. Може да послужи како заштита на вашата половина кога подигате поголеми тежини како и за соодветно распоредување на стресот на грбот.  Исто така, благодарение на латекс облогата, целосната топлина од тренингот ќе се концентрира на борбата против целулитот и намалување на тежината.

Карактеристики:

 • Дизајниран е за да ја намали половината и обемот на струкот.
 • Помага да се намали стомакот и колковите
 • Дизајниран за да се носи под облека
 • Брзи резултати
 • Висината на корсетот 25cm
 • Дава дополнителен ефект на вежбањето и посебниот режим на исхрана
 • Ја подржува половината и го подобрува вашето држење
 • Не зафаќа многу простор
 • Делува во целост на проблематичниот дел
 • Ги намалува стриите
 • Едноставен за употреба
 • Помага во губење на килограми и затегнување на мускулите после бременост
 • Не предизвикува алергиски реакции
 • Величини : L/XL и XXL

=======================================

Како да нарачате? ⤵

ЗАБЕЛЕШКА :Ве молиме во полето коментар или во полето за емаил задолжително наведете величина од горенаведените.

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Slimming Body-Building Belt корсет”

Your email address will not be published. Required fields are marked *