Опис на производот:

Фитнес маицата за вежбање која ќе го интензивира вашето вежбање и ќе ви даде поттик на доверба и мотивација да вежбате повеќе! Фитнес термалната маица го засилува потењето до 3 пати повеќе од редовните фитнес облеки! Се што треба да направите е: да бидете активни!
Елекот ќе се припие околу вашата половина, работејќи ја својата магија од рамената па надолу до половината и стомакот.
Фитнес маицата ви дава назад поддршка, и ви гарантира правилно држење на телото за време на вежбањето. Лесно се облекува и не лизга.

Спецификација:
Материјал: Neopreno
Одличен начин да се изгубат вишокот на килограми, додека вежбате во салата за вежбање
Удобен и одличен квалитет

Величини: M / L/ XL/ XXL

=======================================

Како да нарачате? ⤵

ЗАБЕЛЕШКА :Ве молиме во полето коментар или во полето за емаил задолжително наведете величина од горенаведените.

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница:

Ви благодариме!