90% попуст. Ограничени количини. Џебен Power bank 5600mAh за само 190 ден

Power bank 5600mAh

Пластичен, паметен Power bank 5600mAh со елегантен и модерен дизајн, привезок и кабелче за сите Android уреди.

Карактеристики:

 • лесен, практичен и едноставен за носење
 • со вградена 5600мАh Li-Ion батерија
 • спакуван е во мала кутија
 • дизајниран да овозможи полнење на мобилни телефони
 • компактабилен со: Sony Ericsson, Samsung, HTC, MP3, MP4, Blackberry ,iPhone и други мобилни уреди
 • сигурен и безбеден, со заштитен систем кој ќе ве заштити од краток спој и автоматско исклучување
 • идеален за патувања и активности надвор од вашиот дом
 • долг животен век, до 1000 пати полнење

Спецификација:

 • Тип на батерија: 18650 Li-Polymer battery
 • Капацитет: 5600mAh
 • Влез: DC 5V/1A
 • Излез: DC 5V/1A

Пакување :

 • 1 x 5600mAh Power Bank
 • 1 xUSB to Micro USB кабел
 • 1 x привезок

Боите се праќаат по случаен избор зависно од расположливата залиха.