Revoflex Xtreme е совршен за мажите и за жените. Само 5 минути тренирање на ден за неверојатни резултати!!!

Опис:

• Revoflex Xtreme е збир на 4 тркала за вежбање кои се лесни, преносливи и издржливи и можете да го користите во секое време и дома и во фитнес сала
• Има меки подлоги под самата подлога за вежбање , има 10 брегови кои имаат гумени влошки на секоја од колоните, за да не се лизга, и го заштитуваат подот
• Овој комплет на Revoflex Xtreme е изработен од висококвалитетен материјал и има креирано удобни држачи за сигурно држење
• Revoflex Xtreme е навистина одлична фитнес вежба за да ја намали и тонира половината или да ги зајакне и обликува рацете и рамената,стомакот, градите, грбот, бутините задникот, нозете итн..
• Само 5 минути на ден , можете да го носите насекаде

Карактеристики:

• Нуди до 6 нивоа на вежбање, со 44 различни вежби.
• Обликувајте ги и зацврстете ги градите, грбот, рацете, рамењата и стомакот само во едно движење.
• Формирајте го вашето тело брзо, лесно и без напор.
• Компактен за да можете да го однесете насекаде!
• Материјал: Пресован PP, ABS пластика, латекс гумено јаже и ЕВА рампа
• Димензии: 43 * 19 * 13см.
• Тежина: 900гр

Упатство:

Колку повеќе го користите Revoflex Xtreme, толку повеќе калории и масти ќе “изгорите”.
Оваа опрема ќе ви помогне лесно да постигнете одлични резултати, да креирате “мускулен корсет”!
Оваа опрема е прилагодлива за секоја висина и тежина според вашите потреби.
Можете да го контролирате потребниот отпор што го прави Revoflex Xtreme кој е погоден и за почетници и за професионални спортисти.
И покрај неговата разновидност и мултифункционалност Revoflex Xtreme е многу мал и зазема малку простор за складирање.
Производител: Компанијата Industex (Шпанија)

Пакетот вклучува:
• 1x Revoflex Xtreme справа
• 1x Торбичка за носење
• Упатство со 44 различни вежби и инструкции

=======================================

Како да нарачате? ⤵

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница:

За да ги видите сите вежби кликнете на линкот: https://www.youtube.com/watch?v=BCjmmC1iLBo
Погледнете го видеото за Revoflex Xtreme!