Величина

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL

Додади продукт и заштеди:

Slim & Fit – Појас за слабеење

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL

Ослабете без напорни вежби, изгубете обем во половината и колковите за рекордно време со минимални вежби!

Во што е тајната? Хеланките и појасот се од спецјиален материјал Neotex кој ја зголемува основната температура на телото и се потите 4 пати побрзо од обично исфрлајќи ги токсините и топејќи ги мастите во вашето тело! Се што треба е да ги носите додека сте на шопинг, додека џогирате или одмарате, работите во вашиот дом, вежбате или ги извршувате вашите дневни активности итн.
Neotex материјалот е мек и лесен , па вие ќе можете да ја носите и под гардеробата без воопшто да се забележува. Најдобро е што од внатре се потите а од надвор не се приметува бидејки Neotex материјалот не дозволува да излезе влагата од другата страна.

Материјал:
30% полиестер
40% неопрен
30% најлон